Жінка і зелений чай

Вчені зробили шокуючий. на перший погляд, висновок: зелений чай робить жінку більш сексуальною.

Вчені провели ряд досліджень та експериментів, в результаті яких було з’ясовано, що жінки, які п’ють кожен день по чашці зеленого чаю (близько 200 мл), мають в крові підвищений рівень естрогену. А естроген впливає  на виділення специфічних феромонів, які приваблюють чоловіків.

Таку заяву зробили науковці з Національного інституту дитячого здоров’я та розвитку людини, Університету Юти і Університету штату Нью-Йорка в Буффало.

Весь секрет тут в кофеїні. Проте якщо його споживати через каву, то ефект від цього буде дуже неоднозначний, оскільки кількість естрогену безпосередньо залежить від раси жінки. Так, наприклад, в азіаток його рівень підвищувався, а у “білих” знижувався. Таким чином, дослідження проводили з 250 жінками у віці від 18 до 44 років.

Нагадаємо, що вже раніше було науковцями з’ясовано, що регулярне споживання чаю та кави може мати благотворні наслідки для здоров’я, а зокрема – знижувати ризик серцевих захворювань.

Крім того, саме зелений чай має властивість, завдяки якій організм здатний протидіяти свинячому грипу. Також варто зазначити, що зелений чай оберігає наш організм від передчасного зносу серцево-судинної системи, може захищати від ракових захворювань, допомагає скинути вагу (зрозуміло, за умови дотримання поступового зменшення раціону). Але разом з тим потрібно пам’ятати, що зелений чай просто-таки несумісний з деякими типами ліків: аденозіном, аспірином, бета-блокерами, кровотворними ліками, хіміотерапією, клозапіном, ефедрином, літієм, фенілпропаноламіном. Тому тут потрібно бути дуже уважним.

В зеленому чаї не лише здоров’я та хороша фігура, але й умова привабливості для чоловіків. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...