Жіночі сльози знижують статевий потяг в чоловіків

Вчені з’ясували цікаву річ: сльози жінки знижують статевий потяг у чоловіків, хоча довгий час вважалося, що саме сльози зближують протилежні статі.

Дослідники виявили, що жінка, яка плаче, стає менш привабливою для чоловіка. І навіть не тому, що в неї тече теш чи опухають очі, тут все набагато серйозніше.

Всім відомо, що організм людини виділяє багато різних рідин, які мають свої запахи та несуть в собі закодовані сигнали. Проте сльози не мають такого особливого запаху.

Так, дослідження Ноама Собеля з Вейцмановського наукового інституту в Реховоті в Ізраїлі показало, що сльози є не лише візуальним способом вираження емоцій людини, але і є своєрідним способом комунікації.  

Експеримент мав кілька етапів. Так, спочатку чоловіки повинні були розпізнати сльозу по запаху, проте цього ніхто не міг зробити. А потім чоловіки просто нюхали сльози та звичайний сольовий розчин та дивилися на фотокартки жінок. Чоловіки не знали, яка саме речовина знаходилась в пробірках, тому можна сказати, що тестування проводилося наосліп. У результаті виявилося, що жінки здавалися  менш привабливими, коли чоловіки нюхали сльози.

Така закономірність з’ясувалася не лише під час прямого опитування, але і завдяки непрямим факторам. Так, у чоловіків знижувалась температура тіла, частота дихання, рівень тестостерону в крові, а також активність певних ділянок головного мозку.  

Автори експерименту переконані, що таке дослідження дозволить уникнути жінкам небажаних зв’язків з протилежною статтю. Якщо розглядати з погляду революції, то таке дослідження може бути виправдане тоді, коли статевий зв’язок може призвести до зачаття дитини. Так, статистика підтверджує, що емоції та сльози найчастіше бувають перед та під час менструації, тобто тоді, коли шанс завагітніти найменший.

Вчені не будуть зупинятися на цих результатах досліджень. Адже варто з’ясувати чим відрізняються жіночі, чоловічі та дитячі сльози, а також яка саме речовина в складі сльози здатна знизити потяг чоловіка до жінки. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...