Тварина з шістдесятьма очима

У Великій Британії була знайдена незвичайна істота, адже вона має 60 очей.

Всім відомо, що природа не перестає дивувати людину та залишається для неї відкритою книгою, оскільки вчені не перестають знаходити невідомі раніше види рослин, тварин та птахів. І ось для того, щоб знайти найбільш незвичайну живу істоту, британським вченим зовсім не довелося спускатися на дно океану або ж їхати невідомо куди. Тварину з 60 очима дослідники виявили просто у себе під ногами, і цією твариною виявився плоский хробак.

Отож, істоту знайшов просто на пасовищі Брайан Евершам, керівник фонду «Довіра дикій природі», який розташований  недалеко від Кембриджу. Це була безхребетна тварина з неймовірно великою кількістю очей, а довжина істоти складала всього 12 міліметрів.  Зазвичай, такі невідомі тварини ховаються в більш екзотичних місцях, як от Нова Зеландія, острови Карибського моря, Африка. А виявити таку тварину в Британії було несподіванкою, оскільки всі дослідники вважали природу цієї країни досконало вивченою та дослідженою.

Тому здивуванню науковців не було меж, коли була знайдена 60-ока істота. До речі, поки що негласно, цю тварину названо найбільш незвичайною живою істотою на Землі.  Але разом з тим вчені стверджують, що у Великобританії подібних безхребетних тварин більше нема, адже це створіння зовсім не схоже на тих хробаків, які мешкають в Шотландії чи Північній Ірландії.

Біологи, зокрема, Хью Джонс, експерт в галузі безхребетних, та його колеги, відзначають, що це справді абсолютно новий вид живої істоти, раніше нікому невідомий. Тому така знахідка буде досить корисною не лише біологам, але й всім науковцям.

А нам залишається чекати  результатів детального дослідження цієї істоти та нових подарунків природи, які ми так рясно отримуємо. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...