Тварини набагато розумніші, ніж ми думали – переконайтеся самі

Незаперечно, що саме людина займає верхівку еволюційної драбини, але все ж не варто забувати, що інші тварини не набагато відстають. Ми хочемо познайомити вас з фактами, які доводять, що тварини розумніші, ніж ми припускали.

Зворушливі передсмертні слова папуги

Африканський сірий папуга Алекс міг розрізняти і визначати кольору, крім того мав чудові стосунки з Іриною Пепперберг. У 2007 році перед своєю смертю, папуга звернувся до неї зі словами: «З тобою було добре. Я люблю тебе».

Собаки з передчуттям

Є два відомих пса-поводиря, які змогли відчути небезпеку і вивести своїх власників з висоти 70 поверхів Всесвітнього торгового центру 11 вересня, до того, як вежі звалилися.

Шимпанзе, що сумують

В Камеруні, в центрі порятунку шимпанзе, померла від серцевої недостатності шимпанзе Дороті. Далі сталося дещо дивне, її друзі обнялися і в тиші спостерігали, як проходили похорони.

Лев Крістіан

У 1969 році двоє братів взяли до себе левеняти на прізвисько Крістіан. Коли він виріс вони повернули його в дику природу. Через рік брати повернулися і їм сказали, що Крістіан став ватажком прайду, і не може їх пам’ятати. Витративши декілька годин на пошуки, вони знайшли Крістіана, який зустрів їх з величезною радістю, обіймаючи немов людина.

Корови мають кращих друзів і дуже засмучуються, коли їх розлучають

Вчена Кріста Макленан зазначила: «Коли корови перебувають в товаристві своїх друзів їх серцевий ритм значно нижче ніж, коли вони залишаються в компанії з випадковою особиною».

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...