Незвичайний гаджет для iPhone

Усі, хто любить походи і інші довгострокові подорожі далеко від дому, можуть тепер не турбуватися: в їх улюблених iPad або iPhone не розрядиться раптово акумулятор. Природно, можуть власники такої техніки не переживати лише в тому випадку, якщо у них є з собою «Halo» – неймовірний пристрій для підзарядки акумуляторів, який стане незамінним в поїздці.

Цей гаджет досить незвичайний. Він зроблений у вигляді звичайного газового пальника, який може заряджати широкий спектр пристроїв через USB кабель, крім своїх традиційних можливостей. Винахідники даного пристрою стверджують, що такий газовий пальник може з легкістю підігріти будь-яку страву, паралельно заряджаючи Ваш улюблений смартфон.

З пристроєм «Halo» в комплекті буде продаватися рідкий газ (вагою 340 грам), завдяки згорянню якого і відбувається вироблення електрики. Зараз даний проект інтенсивно тестується. У разі успішного тестування пристрій незабаром з’явиться на ринку і його зможуть придбати всі бажаючі за ціною близько 80 доларів. 

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...