Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...
Природно, космонавти в космосі плачуть точно так само, як і люди на Землі. Але співробітники НАСА пояснили, що в умовах невагомості сльози насправді не течуть вниз, як у землян. Вони залишаються на місці, збираючись навколо очного яблука. Такі сльози здатні завдати чимало неприємностей і дискомфортних відчуттів.

Якщо спиратися на наукове пояснення, сльози зовсім не повинні викликати больові відчуття. Хоч біологи ще точно не з’ясували, чому плаче людина, але точно відомо: сльози призначені для пом’якшувального ефекту. Але як стало відомо дослідникам, стан невагомості погано позначається на людському зорі, що викликано зміщеннями рідин в голові. Також існує припущення, що в космосі часто очі висихають, тому раптове потрапляння рідин на очне яблуко може викликати печіння і інші неприємні відчуття.

Космонавт по імені Рон Парізе, який неодноразово бував у космосі, розповів, що в разі накопичення великої кількості сліз, вони починають виходити з очей і плавати навколо. Іншими словами, можна із задоволенням здійснювати спостереження за кораблями мимо в невагомості своїми сльозами.