Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...
Науковцями були проведені дослідження, в результаті яких виявилось, що тривале перебування на робочому місті в офісі може погано позначитися на розумових здібностях людини.
Результати досліду були опубліковані в “Американському журналі епідеміології”. Таким чином, було з’ясовано, що люди середнього віку, які змушені працювати 55 годин на тиждень, мають помітне погіршення свого інтелекту, а також втратили здатність до швидкого запам’ятовування. Крім цього, такі люди з великими труднощами підбирали слова для вираження своєї думки. Порівняння проводилося з людьми, які працюють 41 годину на тиждень.
Медики спостерігали за самопочуттям 2214 британських клерків, оскільки дуже часто люди просто недооцінюють наслідки отриманого на роботі стресу. А саме дослідження проводилося Фінським інститутом здоров’я службовців. Тести проводились з людьми, які вже досягнули 50-ти річного віку. І виявилося, що стрес та втома можуть стати для мозку людини такими ж небезпечними, як і куріння.
Дуже часто трудові конфлікти можуть викликати сплески люті та обурення. Лікарі попереджають, що такий стан може людину навіть вбити, адже злість та лють викликають порушення серцевого ритму. А ще серце страждає навіть від того, коли людина злиться на футболістів за програний матч. Тому рішення цієї проблеми одне – не брати все занадто близько до серця та не перетруджуватися.
Досліджувала взаємозв’язок роботи серця та емоцій доктор Рейчел Ламперт з Єльського університету. Таким чином, було обстежено 62 людини, які страждали від порушення серцевого ритму. В результаті було з’ясовано, що сплески злості викликають нестабільність в електричних імпульсах, і саме це впливає на роботу серця. У тих людей, хто найбільше злився,були більші проблеми з серцем, ніж у спокійних. Тому лікарі радять хворим з ускладненням серцевого ритму відвідувати курси з приборкання гніву, а не поспішати приймати таблетки.