Унікальні навички хижаків

Найбільш гострий зір у орла. Хоча всі птахи-хижаки мають гострий зір, зоологи вважають, що орел має зір в чотири рази потужніший людського. У цих птахів дуже велика зіниця, завдяки якій зводиться до мінімуму ефект заломлення світла. Крім того на їх оці є наріст, який захищає орла від сонячного світла. Таким чином, видобуток орла може знаходитися на відстані сотень метрів і не врятуватися.

Кращі стрибки у виконанні пуми. Це найбільш грізний хижак, який володіє не тільки великою силою, але і можливістю розвивати неймовірну швидкість при бігу. У тілі пуми дуже розвинені задні кінцівки, які допомагають їй робити великі стрибки. З положення стоячи пума може підстрибнути у висоту близько 5 метрів, а з розбігу ця висота збільшується до 12 метрів.

Електрорецептори у акули. Ці клітини розташовані в голові акули, саме завдяки їм вона чутлива до електричних імпульсів. З їх допомогою акула може безпомилково атакувати жертву, яка при русі у воді виробляє електричні сигнали, що потрапляють в її мозок.

Швидкість притаманна гепарду просто приголомшує, вона досягає близько 110 кілометрів на годину. Саме ця кішка вважається найбільш швидким ссавцем на планеті. Така неймовірна швидкість у гепарда розвивається завдяки згинанню і розгинанню хребта при кожному поштовху.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...